Zapisz się.

Projekt HERMES został stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą poczuć się wolni mimo niepełnosprawności i zwiększyć swoją sprawność ruchową.

Hermes to przystawka do wózka inwalidzkiego dla osób niepełnosprawnych z napędem hybrydowym: elektrycznym silnikiem oraz pedałami ręcznymi, które mogą ze sobą współpracować.

Solidna budowa i wyważenie to podstawa. Jest prosty w obsłudze i konserwacji. Samodzielnie poradzi sobie z nim osoba niepełnosprawna.

Przystawka zastępuje osobie jeżdzącej na wózku rower, tylko, że używa się rąk a nie nóg. Używając rąk do napędzania Hermesa usprawnia się między innymi koordynację ruchową oraz koncerntrację. Wzmacnia się mięśnie rąk, barków i pleców. Przy zwiększonym wysiłku i dłuższych dystansach można zwiększyć też objętość płuc. Ma to duży wpływ na zdrowie i samopoczucie.

W przypadku, gdy użytkownik zmęczy się używająć pedałów ręcznych lub po prostu, gdy chce poczuć pełną moc i prędkość Hermesa, może jechać dalej na napędzie elektrycznym. Zastosowana technologia odzysku energii zwiększa zasięg na jednym ładowaniu baterii.


DOCENIONO NAS! m.in.


JAK TO DZIAŁA???